Relația dintre un diabetic si apa
Am aflat că sunt diabetic undeva prin 2012-2013. Atunci am început să am primele simptome, care nu știam că sunt simptome de diabet și am aflat, cu adevărat, la finalul lui 2013, când aveam dureri îngrozitoare de tălpi și ajunsesem să beau vreo 8 litri de apă pe zi lumină, cel puțin.
Nu știu dacă știți […]