Cine are dreptate aici?
https://arhiblog.ro/poze/2021/09/cine-are-dreptate.mp4
Bine, titlul este înșelător, recunosc, vinovatul legal nu intră în discuție aici, semnul de prioritate e mare și vizibil, all good. Deși, dacă venea corect, pe banda de lângă acostament, cum spune legea, poate avea o șansă de a evita.
Dar aș vrea să remarc ceva. Lipsa oricărei conduite preventive în conducere. Omul intră în […]