Recomandări de monopied, trotineta si adidasi
M-am întors de pe drumuri cu niște frustrări.
Prima ar fi că mi-am uitat aparatul foto acasă. Asta după ce i-am luat super obiectiv wide, ca să fac poze mari și panoramice. Și după ce îmi luasem și tunul Nikon, ca să pot face poze de la distanță. […]