Știți și voi, o știu și eu, că aici e bula celorlalți, așa că sondajul e mai mult de fun și ca să ne descărcăm psihic.
Relaxați-vă și nu vă certați.

Cu cine votați la prezidențiale runda 2?

Vezi rezultate

Daca va place ce scriem, daca va place cum scriem, daca stiti ca am ramas din ce in ce mai putini oameni verticali si cu coloana, puteti sustine munca noastra.

Pe scurt

Via OSINT RO
Loading RSS Feed

14 comentarii Adaugă comentariu

  1. #1

    Dacă s-ar întîmpla în realitate asemenea rezultat, curentul/torentul/mișcarea Gigi-contra s-ar duce pre organ. Dar tare mi-e să nu ne trezim luni dimineață cu Semiom cîștigător…

    4
  2. #2

    Domnule Ametcea, sunt maior Coravu de la una din agențiile sistemului. Am incercat să vă sun dar nu ați răspuns, a intrat robotul. Vă rog sa ne trimiteți lista cu IPurile celor care au votat cu semiom, la fel ca și data trecută.

    12
    • #3

      dom’ maior, aigi general Moravu! va rugam sa ne trimiteti lista cu ip-urile dvs. In caz contrar luni pe 19, dimineata la raport o sa fiti fostul maior coravu

      6
  3. #4

    Arhimarket

  4. #6

    Am convins-o chiar pe soacra mea să voteze și am convins-o să fie nicușoreană.
    Ea-i zicea înainte (când Nicușor era netuns) Canișul și nu-l plăcea. 🙂

    1
    • #7

      sau a abandonat discuția si face ca ea, dar fara sa iti mai zica

    • #8

      @Arhi Poate că nu. Mama, votant PSD până la marcel, a zis că îi toarnă ciorba în cap lui Simion.

    • #9

      dar ai convins o tu?

    • #10

      Cred că mai mult Simion cu scrisoarea, plus dezbaterea de la turul l după care a zis că Nicușor pare a fi singurul om între niște lighioane.

    • #11

      aia zic, ca pe parinti, in general, ii doare in cur de parerea copiilor, care raman copii si deci mai prosti pana la moarte.

    • #12

      Nu cunosc nici macar un (UNU) votant simion care sa-si fi schimbat parerea. Si nici n-am auzit sa existe un asemenea unicorn. Chiar am pus intrebarea asta unor apropiati din familie, care, spre deosebire de majoritatea auristilor, sunt oameni cu facultati, firme, au realizat destule in viata: ” Ar fi ceva ce-ati putea afla acum despre Simion care sa va schimbe parerea? ” Raspunsul a fost un NU categoric. Orice ar afla negativ, sunt minciuni sau facaturi media. Deci despre ce vorbim?

      2
  5. #13

    maica-mea, 80 ani, utilizatoare ferventa de net pe mobil, m-a sunat inainte de prima runda de alegeri sa ma intrebe ce-i aia ferma de boti.
    ca-n tine am incredere, mama!
    n-am emotii cu ea.

    4
  6. #14

    Am votat Simion, ca sa nu fie chiar asa dezechilibrat scorul 😛

Adaugă comentariu

Dacă ești la primele comentarii aici, nu încerca să faci pe deșteptul

  • Comentacii pesedisti nu sunt bineveniti
  • Nu incerca sa fii mai arogant decat mine, la mine in casa
  • Linkurile sunt foarte utile, daca nu sunt spam




This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.