Am gasit cel mai meseriaș anunt dat vreodata pe BestGiobs.

  • Descrierea postului:

    OM OBISNUIT ANGAJEAZA PERSOANE DINAMICE PT LUCRU IN ECHIPA. AM NEVOIE DE ANTRENOR SI MASEUZA CU EXPERIENTA PENTRU PROBA DE RIDICARE A FRIGIDERULUI DE LA OLIMPIADA OAMENILOR OBISNUITI.

    Cerinte:

    PERSOANE 18 ANI:
    MASEUZA: ASPECT FIZIC PLACUT, OPTIMISTA
    ANTRENOR: EXPERIENTA ANTERIOARA (HAMAL LA FABRICA DE FRIGIDERE) CONSTITUIE UN AVANTAJ.
    www.ooo2008.ro

    Oferta (bonusuri, beneficii):

    OFER MOMENTE DE NEUITAT CU UN CAMPION (PENTRU MASEUZA), SANSA LA GLORIE (PENTRU ANTRENOR), CASTIGURI EXCELENTE DE LA PRIGAT (DACA NE CALIFICAM), POSIBILITATEA DE CHEF MONSTRUOS (DACA O SA CASTIGAM SI IN FINALA).

  • Deci asta cu Ofer momente de neuitat pentru maseuză mi-a luminat ziua.
    Și s-au înscris 56 de oameni.

    Oare câți or fi pentru postul de maseuză??

    Daca va place ce scriem, daca va place cum scriem, daca stiti ca am ramas din ce in ce mai putini oameni verticali si cu coloana, puteti sustine munca noastra.