Imnul nostru trebuie cântat de bărbați!

Are dreptate domnul influenkerul ăsta, cine mm o fi și el.Imnul nostru, un imn adevărat, de luptă, de bătaie, care îți înfioară venerele pe interior, nu poate fi cântat de altcineva decât de un bărbat adevărat, o voce masculină, care să ridice nivelul tuturor celorlalți bărbați adevărați din tribune, bărbați cărora nu le e frică să experimenteze, să încerce lucruri noi, să exploreze și să se autoexploreze, întru cunoașterea cât mai profundă a sinelui și a vecinilor. Nu pui o femeie să geamă acolo Deșteaptă-te române, din somnul cel de moarte, că nu se scoală nimic și sună mai degrabă a Vitoria Lipan încercând să îl scoale pe Bator.

În rest, el e Paul Gabriel Andrei. Influenker, absolvent de școala vieții și liceu, emite opinii pe internet, pentru că doar așa nu îi plouă în gură.

19 COMENTARII

  1. Lake flausati. Infleunkeru și ăilalți. Rumunii.

    1. Romulan traditional.

  2. O fi heterosexual.

    1. De ce minti ma?!?

  3. Ahh, deci din cauza imnului au pierdut. This is new…

  4. 😛 De ce i-ai luat calul Fefeleagăi?

    1. Pentru industrializare…de unde voiai s-apară “industria calului”, din nimic, așa…?!?

  5. Rar mi-a fost dat să fiu de acord cu influencerii, dar omul acesta are dreptate. Trebuie o voce puternică, doar așa te poți deștepta din somn, nu merge doar fredonat. Mă gândesc la ceva gen doamna Șoșoacă, călare pe un tanc, care să străpungă prin rândurile dușmane în timp ce cântă imnul.

    1. Nu pe tanc, ca si asa avem putine!

    2. Merge si calare pe submarinul Delfinul

    3. Îmi pare rău la domni, vă inversez puțin linia melodică, dar oricine călare pe Șoșoacă se poate impune ca un tanc.

  6. De oameni, nu de barbati. 🙂

  7. Eu zic ca daca il canta Trăistariu ii împăcam pe toți!

  8. 2 barbati pe un legan, mangaindu-se pe burtici, vor o voce masculina!
    nimic dubios…

  9. Mein liebe Freigy mai am 2 șuruburi de strâns și “mașina timpului” e pregătită pentru tine să te teleporteze înapoi în vremurile după care plângi și suspini. Dacă în zilele noastre nu vrei să ai grijă de Savonica, când vei ajunge pe vremea Împușcatului te rog să te ocupi de Lenuța. Ea e salvarea ta cum tu ești salvarea noastră. Mult succes!

  10. Eu cred ca ar merge mai bine ceva precum “Acolo este tara mea”. Sa auzi un stadion intreg urland asta iti cam da un pic de fiori pe spate. Spre deosebire de ce avem acum.

    www.youtube.com/watch?v=GVMgVe0voPE&list=RDGVMgVe0voPE&start_radio=1

  11. Si sa aiba origini sanatoase

  12. imnul sa fie cantat de Uzii

  13. Asta e fetișul lui. Pornhub nu are la categoria gay “man singing Romanian national anthem”

ADAUGA COMENTARIU

Dacă ești la primele comentarii aici, nu încerca să faci pe deșteptul

  • Comentacii pesedisti nu sunt bineveniti
  • Nu incerca sa fii mai arogant decat mine, la mine in casa
  • Linkurile sunt foarte utile, daca nu sunt spam