2z56ijd
20.11.2008

Motive pentru a nu merge la vot: Azi, PSD

Pentru ca un domn de bine comenta aici ca dragă doamne, de fapt eu fac campanie PSD-ului pentru un pumn de fise, când vă recomand să nu mergeţi la vot, astăzi vă prezintă bătrânul Arhi şi motivele PSD pentru care să nu mergeţi la votare. Ia hai să vă spicuiască nenea de pe un site […]
moran
19.11.2008

Cum stă rromânul la volan

In general soferul rroman incepe cu o dacie. De preferinţă 1300, cât mai veche şi cât mai proastă. Dar poziţia sa la volan e mândră. E prima lui maşină. E ţanţoş, nimeni nu mai e ca el. Are spatele drept, privirea drept în faţă, ambele mâini pe volan, strângându-l de parcă i-ar şopti “eşti a […]