V-am rămas dator cu o opinie despre serviciul Voyo. Am vreo săptămână de când nu îl mai folosesc, am găsit un serviciu IPTV decent, în sfârșit, așa că nu trebuie să îl mai ascult pe Mironică sau pe cealaltă.

Pe scurt, serviciul de streaming Voyo este foarte ok. Deși mă așteptam ca streamul să cadă ca la Orange sau Vodafone când începe ploaia, nu s-a întâmplat așa ceva, dimpotrivă, a mers foarte bine, calitate foarte bună a imaginii. Din păcate, e imposibil să trec peste comentarii, așa că asta e.

Anyway, suntdem deja în optimi, unde mai sunteți cu concursul de la PC Garage?
Din păcate pentru mine, unele echipe mi-au dat peste cap previziunile, la vreo 2 meciuri am uitat să îmi pun pronosticul, iar la Olanda-Cehia am apăsat aiurea pe butoane și am pus 20-0 pentru Olanda.

Vedeți că, în optimi, conform regulamentului, se pune scorul la finalul celor 90 de minute, nu cele 2 reprize de prelungiri sau penaltyuri.

Din păcat, cu 2570 de puncte sunt cam la gară.

Ia, hai, să ne măsurăm clasamentele, care pe unde e?

Daca va place ce scriem, daca va place cum scriem, daca stiti ca am ramas din ce in ce mai putini oameni verticali si cu coloana, puteti sustine munca noastra.