A căzut guvernul Gâgã

Cea mai penibilă tentativă de guvern șordanist se duse pe pe…aaaaa…nis de cal si, odata cu ea si stupidul ala de Vestea, caruia nu ii voi mai auzi numele vreodata.

A căzut guvernul Gâgã

Nu că nu s-a sfătuit, președintele chiar s-a luptat cu el, mano a mano, Ba, Vestea, nu te duci nicăieri, ca iti rup capul ala de hoț Uselist. Da Vestea s-a smuls din brațele de aramă ale președintelui si s-a dus, pentru că țara o cere.

In rest, o țară de cretini, care au rămas cu sahul 5D al piticului cotrocenist in cap, incapabili sa accepte ca si-au mai luat o UE de la Cotroceni.

A căzut guvernul Gâgã

Mulțumesc că ai citit postarea.

Poți să îmi susții eforturile pe Patreon.

Susține pe Patreon

Susține-mă direct lunar.

Patreon, dar fără comision.

1 COMENTARII

  1. Trece guvernele-n zare
    Eu mă uit ele dispare

ADAUGA COMENTARIU

Dacă ești la primele comentarii aici, nu încerca să faci pe deșteptul

  • Comentacii pesedisti nu sunt bineveniti
  • Nu incerca sa fii mai arogant decat mine, la mine in casa
  • Linkurile sunt foarte utile, daca nu sunt spam