Cea mai penibilă tentativă de guvern șordanist se duse pe pe…aaaaa…nis de cal si, odata cu ea si stupidul ala de Vestea, caruia nu ii voi mai auzi numele vreodata.
Nu că nu s-a sfătuit, președintele chiar s-a luptat cu el, mano a mano, Ba, Vestea, nu te duci nicăieri, ca iti rup capul ala de hoț Uselist. Da Vestea s-a smuls din brațele de aramă ale președintelui si s-a dus, pentru că țara o cere.
In rest, o țară de cretini, care au rămas cu sahul 5D al piticului cotrocenist in cap, incapabili sa accepte ca si-au mai luat o UE de la Cotroceni.


Trece guvernele-n zare
Eu mă uit ele dispare