Nu uitați, politica vine și trece, sănătatea doar trece.
In rest, să fiți iubiți, zilele astea sunt si eu ușor plecat, Tușnad, Călimănești-Căciulata, bai termale si ape carbogazoase, savuram si noi pana nu le fura PSD pe toate.
Va fi un singur articol cu meciurile, daca am timp, le updatez, daca nu, jucati-va intre voi in comentarii si va premiaza Corban, ca si-asa a strans toate creditele.

Încă o fotografie reuşită pentru portofoliul de freelancer Photoshop al doamnei Luna.