Articolul anteriorDespre bere si carte sau pe scurt, beretristicăArticolul următor To the Crucible! Să râdem puțin Arhi 21.04.2013 18 HAI STEAUA!🏅 Acorda un Award Mulțumesc că ai citit postarea. Poți să îmi susții eforturile pe Patreon. Susține pe Patreon Susține-mă direct lunar. Patreon, dar fără comision. Pro Popular Taguri: foto fun mirciulica steaua Postări relationate Mogulu` bun, mogulu` rău 18.10.2010 ZAMANI party 20.11.2011 Vrei să îți vinzi un rinichi din cauza defalcărilor financiare? Sau chiar și 2? 10.02.2020 Lucruri pe scurt NOU Lecție despre mitocondrii Ce fac oamenii în absența sexului LOTR versiunea populară De ce nu joacă românia la WC 18 COMENTARII Dani Corban Patron pe Patreon [Olanistul] 21 aprilie 2013 la 16:16 Ala e Badea Mircea ? 0 0 Răspunde Sgt. Pepper 21 aprilie 2013 la 16:43 se pare că da… o editare mediocră. 0 0 Cetin "Arhi" Ametcea 21 aprilie 2013 la 16:48 fa tu una mai buna si o inlocuim 0 0 Adi Negrea 21 aprilie 2013 la 16:49 ii vine bine 0 0 Răspunde Sgt. Pepper 21 aprilie 2013 la 17:51 N-am vrut să te jignesc :). Nu pot să fac una mai bună, dar nici nu pot să mă mint singur în privința ăsteia. 0 0 Răspunde Cetin "Arhi" Ametcea 21 aprilie 2013 la 17:55 pai… nu m-ai jignit, eu am vb serios 0 0 Sgt. Pepper 21 aprilie 2013 la 19:04 din păcate nu-ți pot onora cererea deoarece sunt în totală necunoștință :D. 0 0 baxt 21 aprilie 2013 la 18:22 Diferenta dintre a face spagatul pe 3 scaune si 3 oi fiind explicita justifica lipsa oii din mijloc… 0 0 Răspunde Hary 21 aprilie 2013 la 22:02 baxt, buahahahhahaha, :))))) pentru faptul ca esti zombie, le bagi frate, nu gluma. :-))) 0 0 baxt 21 aprilie 2013 la 22:36 Am incredere in voi ca “ma trageti de maneca” atunci cand “sar calul”. 🙂 0 0 Jerome 21 aprilie 2013 la 18:30 Din poza si desigur text, inteleg ca asa arata un fan Steaua. 0 0 Răspunde Cetin "Arhi" Ametcea 21 aprilie 2013 la 18:31 si care stie sa faca spagatul 0 0 Jerome 21 aprilie 2013 la 19:25 Tu te referi la Badea ? 🙂 0 0 tipu' de pe canapea 21 aprilie 2013 la 19:20 Si pentru “Hai Dinamo” ce imagine o sa folosesti?..Badea facand spagatul pe 2 caini? 🙂 0 0 Răspunde Cetin "Arhi" Ametcea 21 aprilie 2013 la 19:22 ahahahahahahha multumesc:))))))))))))) 0 0 Dani Corban Patron pe Patreon [Olanistul] 21 aprilie 2013 la 22:38 Il astept pe Badea cu mustati incovoiate, calarind doua lebede 🙂 0 0 Claudiu 21 aprilie 2013 la 19:59 Sa mai invete cateva figuri de karate 🙂 0 0 Răspunde cotos 21 aprilie 2013 la 21:16 :)) Nu mi l-am imaginat vreodata asa pe JCV al Rromaniei. 0 0 Răspunde ADAUGA COMENTARIU Cancel replyComentariuNume * Email * Website Notifică-mă prin email când primesc răspuns Dacă ești la primele comentarii aici, nu încerca să faci pe deșteptul Comentacii pesedisti nu sunt bineveniti Nu incerca sa fii mai arogant decat mine, la mine in casa Linkurile sunt foarte utile, daca nu sunt spam
Ala e Badea Mircea ?
se pare că da… o editare mediocră.
fa tu una mai buna si o inlocuim
ii vine bine
N-am vrut să te jignesc :). Nu pot să fac una mai bună, dar nici nu pot să mă mint singur în privința ăsteia.
pai… nu m-ai jignit, eu am vb serios
din păcate nu-ți pot onora cererea deoarece sunt în totală necunoștință :D.
Diferenta dintre a face spagatul pe 3 scaune si 3 oi fiind explicita justifica lipsa oii din mijloc…
baxt,
buahahahhahaha, :)))))
pentru faptul ca esti zombie, le bagi frate, nu gluma. :-)))
Am incredere in voi ca “ma trageti de maneca” atunci cand “sar calul”. 🙂
Din poza si desigur text, inteleg ca asa arata un fan Steaua.
si care stie sa faca spagatul
Tu te referi la Badea ?
🙂
Si pentru “Hai Dinamo” ce imagine o sa folosesti?..Badea facand spagatul pe 2 caini? 🙂
ahahahahahahha multumesc:)))))))))))))
Il astept pe Badea cu mustati incovoiate, calarind doua lebede 🙂
Sa mai invete cateva figuri de karate 🙂
:)) Nu mi l-am imaginat vreodata asa pe JCV al Rromaniei.