Chestia asta e o idee geniala, pentru viitor. Vrei sa scapi de un copac din fata casei sau, de ce nu, din fata casei altuia, dai anunț ca donezi lemne de foc, trebuie doar taiat si ridicat.
In caz de apare vreo autoritate, ghinion, cine o sa il creadă pe fraierul care a venit sa ia donația?
...
Dacă v-a plăcut ce ați citit,
dacă știți că am rămas din ce în ce mai puțini oameni verticali,
avem și noi nevoie de voi.
NOU
Trebuie sa repet, duduia aia care dona salata de boeuf veche de cateva zile a ridicat stacheta mult prea sus.E adevarat au mai fost gunoaie donate de atunci dar nici pe departe.
NOU
exact, ceva wow ar fi salata beof vomata, poate are nevoie cineva la porci sau, proiect science sau îngrășământ idk
totusi si aici e un pic spre varf tuta, deci se doneaza in loc de ‘puteti lua’ ‘mi-ati fi de ajutor daca’ apoi ca la scammeri ‘luati cat e cald’ ‘oferta limitata de timp, ia azi vere’ …apoi se da de gol ca de fapt motivul “donației” este amenda, deci ei n-ar dona (ca doar nu e nimeni asa disperat pt lemn de visin, macar de era cires) sau prefera sa le faca altcineva munca, de ce sa-l duci daca vine fraieru sa-l ia, dar termina in mod nesimțit cu: “primul venit, primul servit” deci nici macar nu e gen, hai ba, daca ajungi pana in 4-5 il iei..nu fix care reuseste sa ajunga primul ala il poate lua daca nu l-a luat altul deja, veniti ba pe barba voastra sa imi luati gunoiul, sarakilor!!
csf atat s-a putut, bă
NOU
Asta cu lemnul o întrece p-aia cu salata. 1. Ăla nici măcar nu e lemn. Sunt doar niște crengi. 2. Munca depusă cu tăierea lor, ridicarea și transportul, cu costurile aferente, valorează cel puțin de 10 ori valoarea pseudo-lemnului pt. grătar din imagine. 3. Cum a precizat și autorul, riscul amenzii.
NOU
Donez excremente canine, foarte valoroase ca îngrăşământ, pe Str. Ion Minulescu, de la nr. 40 la 80. Ridicare cel târziu astă seară, altfel sunt nevoit dimineață să le ocolesc. Pot fi folosite la grădina de zarzavat, dar şi în construcții.
Primul venit, primul servit!
NOU
Bine că ți-ai dat adresa/zona (destul de exactă aș zice). Dacă simți suflare în ceafă sa știi că e Freigedank care vrea sa te f*tă în cur.
NOU
Strada Suzana este între Calea Rahovei si Antiaeriana (prin spatele Pieței Rahova). Sunt străzi înguste, doar beton si asfalt. Ma mir ca nu si-a amenda instant. Unde putea sa pună copacul ala tăiat?
Main ales ca e vecina cu o clinica medicala ingjesuita ca naiba…
NOU
Se pare ca nu esti acel Popescu.
NOU
Oare i-ar intra in cur visinul ala cu tor cu crengi !?
Bai , unii oameni sunt ilegal de prosti…
NOU
donez lemn visin pt afumat carnati
NOU
Ce oameni generosi la bucurestiul ala.
NOU
Doamne. Ce urmeaza? Donez hartie igienica folosita doar pe o parte. Partea cealalta e perfect curata.
NOU
Doamne, dar veniti la mama, doneaza lemn pt gratar, crengute pt bricolaj, carucior de butelie vintage, pirostrii pt painica organica, la cuptor, bancute hand made by tata ..
Numai comori!
NOU
Donez rate, impozite și datorii. 🙂
Primul venit, primul servit. 🙂
NOU
next : donez kkt proaspat pentru ingrasamant culturi
NOU
Donez virginitate, primul venit…recent rejuvenată vaginal…rog seriozitate…
NOU
Donez ani din viață. Ce a trecut, nu ce a rămas, că la ăștia nu știu cât mai e și vreau să ofer seriozitate.
NOU
eh, maestre…
NOU
Eu am vrut să-i donez lui nea coiță niște crengi de nuc. Până au venit să le ridice le-am folosit pentru grătar.