Articolul anteriorPixel RulerArticolul următor Premiu de gumilastic Notebook Asus A9RP Arhi 13.08.2007 7 Bucurati-va lume, ca mi-am luat laptop. Asta de jos. 🏅 Acorda un Award Mulțumesc că ai citit postarea. Poți să îmi susții eforturile pe Patreon. Susține pe Patreon Susține-mă direct lunar. Patreon, dar fără comision. Pro Popular Taguri: laptop notebook Postări relationate A început Revoluția Prețurilor 19.01.2016 Un desktop magic 20.10.2010 Fără imagine Ronewmedia, Arhi 3.0 si iRealitatea crunta 16.06.2009 Lucruri pe scurt NOU Lecție despre mitocondrii Ce fac oamenii în absența sexului LOTR versiunea populară De ce nu joacă românia la WC 7 COMENTARII RaPeRbOy 13 august 2007 la 13:42 sa-l stapanesti sanatos! 🙂 0 0 Răspunde Arhi 13 august 2007 la 13:47 sarumana:):d/:d/ 0 0 Răspunde Denisa Lala 13 august 2007 la 14:53 Mmm! S?-l folose?ti s?n?tos. ?i mult! 0 0 Răspunde micu`tzu 13 august 2007 la 16:32 dude sa`ti traiasca m`a napadit invidia… 🙁 0 0 Răspunde Arhi 13 august 2007 la 17:12 dude, ia si tu cardu` ala de raifaizan si baga-te, ca mai e un fujitsu siemens la 1700 lei in carrefour:D 0 0 Răspunde Iulian Enache 15 august 2007 la 10:45 Felicitari hombre, sa te bucuri de el 🙂 0 0 Răspunde Mita Tony 19 octombrie 2012 la 08:33 Si ce faci cu el ? 0 0 Răspunde ADAUGA COMENTARIU Cancel replyComentariuNume * Email * Website Notifică-mă prin email când primesc răspuns Dacă ești la primele comentarii aici, nu încerca să faci pe deșteptul Comentacii pesedisti nu sunt bineveniti Nu incerca sa fii mai arogant decat mine, la mine in casa Linkurile sunt foarte utile, daca nu sunt spam
sa-l stapanesti sanatos! 🙂
sarumana:):d/:d/
Mmm! S?-l folose?ti s?n?tos. ?i mult!
dude
sa`ti traiasca
m`a napadit invidia… 🙁
dude, ia si tu cardu` ala de raifaizan si baga-te, ca mai e un fujitsu siemens la 1700 lei in carrefour:D
Felicitari hombre, sa te bucuri de el 🙂
Si ce faci cu el ?