“În cei aproape 30 de ani de când sunt în politică, am fost, pe rând, deputat, ministru, prim ministru, președinte al senatului și nu am făcut niciodată vreo faptă legală”

Ai dreptate, ai băgat taxa auto pe când dețineai Citroen în românia, ai vândut insula șerpilor înainte de a o deține, ai făcut numai mizerii, plus ai obținut mai puține procente decât neveste.

Dacă mai voiați vreo dovadă că, la alegeri, nu ați câștigat nimic și că hidra din vârful statului e la locul ei, la fel de puternică, iată, îl aveți pe vibratorul ăsta uman, liber și neurmăribil de lege.

Dacă v-a plăcut ce ați citit, dacă știți că am rămas din ce în ce mai puțini oameni verticali, avem și noi nevoie de voi.

5 comentarii Adaugă comentariu

  1. #1

    E o victima

  2. #3

    dancilisme

  3. #4

    E bine. E foarte bine. Sa continue sa ne dea flegme d-astea, sa ramana la guvernare, ca mai sunt 3 runde de alegeri, mai mor 200.000 de pensionari votanti pesedisti intre timp, mai creste inflatia si il loveste pana la urma si pe nea Sile de la tara, etc.
    Pot cobori spre 15% lejer.

  4. #5

    :)))
    asta vrea si el un hashtag doar al lui
    #muietariceanu

Adaugă comentariu

Dacă ești la primele comentarii aici, nu încerca să faci pe deșteptul

  • Comentacii pesedisti nu sunt bineveniti
  • Nu incerca sa fii mai arogant decat mine, la mine in casa
  • Linkurile sunt foarte utile, daca nu sunt spam




This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.