canalul bastroe
24.02.2014

Vai, e revoluție la unguri

Observ că s-a declanșat un mare val de susținere, simpatie față de marea revoluție ucrainiană și noii săi lideri. Cred că s-a sărit puțin calul cu asta, trecând de la mila față de niște oameni uciși de forțele care ar trebui să îi apere, la susținerea unor lideri noi, mai mult sau mai puțin democrați. […]