Articolul anteriorDe duminicaArticolul următor Cum se fac banii in familie Patriotismul de mormânt Arhi 15.09.2008 10 Apasa AICI pentru a urmări filmul 🏅 Acorda un Award Mulțumesc că ai citit postarea. Poți să îmi susții eforturile pe Patreon. Susține pe Patreon Susține-mă direct lunar. Patreon, dar fără comision. Pro Popular Taguri: auto film video videouri Postări relationate Ho Lee Fuk 13.07.2013 Fără imagine Afaceri romanesti 04.11.2007 Fără imagine Hai să deblocăm traficul cu poliţia comunitară 22.07.2009 Lucruri pe scurt NOU Lecție despre mitocondrii Ce fac oamenii în absența sexului LOTR versiunea populară De ce nu joacă românia la WC 10 COMENTARII M0n0 14 septembrie 2008 la 23:09 Nu poti face nimic. Si atat. Te plangi degeaba, chiar daca ai spune ca “eu aleg sa ma plang”. Why? Tot degeaba e… 0 0 Răspunde Arhi 14 septembrie 2008 la 23:20 poate se trezeste lumea…si emigreaza. cine stie 0 0 Răspunde Andrei 14 septembrie 2008 la 23:55 Cred ca i-am prins planul lui Arhi. Vrea sa determine pe toata lumea sa emigreze, ca sa ramana stapan pe Rromania. >:) 0 0 Răspunde Arhi 14 septembrie 2008 la 23:57 Andrei, te rog sa imi lasi adresa, sa pot sa te ucid, pentru ca mi-ai decosnpirat planul. oricum te voi gasi, e inutil sa fugi 0 0 Răspunde radu 14 septembrie 2008 la 23:57 filipinezii`s de vina .. trust me ( e o vorba prin UMC) . 0 0 Răspunde Arhi 15 septembrie 2008 la 00:41 eu stiam de americani… 0 0 Răspunde J.Mihai 15 septembrie 2008 la 09:19 Ehee, asta-i obicei vechi. Stiu pe foarte multi care an de an se duc. Mie unuia mi se par putin depasite manifestarile, plus ca se “impute” cu politicieni atmosfera. 0 0 Răspunde Laura Driha 15 septembrie 2008 la 09:34 30 de ani ai ? Eu de ce tineam minte ca ai 33 ? 😕 0 0 Răspunde Arhi 15 septembrie 2008 la 11:28 nu pot sa zic 33, sunt balbait 0 0 Răspunde EnKumber 15 septembrie 2008 la 22:01 mie imi plac politicienii la biserica 🙂 ca ca ei nu mai face nimeni cruce 🙂 0 0 Răspunde ADAUGA COMENTARIU Cancel replyComentariuNume * Email * Website Notifică-mă prin email când primesc răspuns Dacă ești la primele comentarii aici, nu încerca să faci pe deșteptul Comentacii pesedisti nu sunt bineveniti Nu incerca sa fii mai arogant decat mine, la mine in casa Linkurile sunt foarte utile, daca nu sunt spam
Nu poti face nimic. Si atat.
Te plangi degeaba, chiar daca ai spune ca “eu aleg sa ma plang”. Why? Tot degeaba e…
poate se trezeste lumea…si emigreaza. cine stie
Cred ca i-am prins planul lui Arhi. Vrea sa determine pe toata lumea sa emigreze, ca sa ramana stapan pe Rromania. >:)
Andrei, te rog sa imi lasi adresa, sa pot sa te ucid, pentru ca mi-ai decosnpirat planul. oricum te voi gasi, e inutil sa fugi
filipinezii`s de vina .. trust me ( e o vorba prin UMC) .
eu stiam de americani…
Ehee, asta-i obicei vechi. Stiu pe foarte multi care an de an se duc. Mie unuia mi se par putin depasite manifestarile, plus ca se “impute” cu politicieni atmosfera.
30 de ani ai ? Eu de ce tineam minte ca ai 33 ? 😕
nu pot sa zic 33, sunt balbait
mie imi plac politicienii la biserica 🙂 ca ca ei nu mai face nimeni cruce 🙂