Mai țineți minte când eufemismul pentru organul sexual masculin era bendeacul?

Adică alea cu Mă doare la bendeac. Dă-te-n bendeacul meu. ncami-ai bendeacul și restul?
Mda.
În mod normal, nu îmi murdăresc blogul cu parazitul ăla social, dar mi-a atras atenția ceva de dimineață. Fiți atente.

Pentru cine nu știe, cap de bendeac îi bagă mâna în sân unei fete, în public, din varii motive, unul pentru că ar fi un bătrânel pervers, altul pentru că atât îl duce mintea pe el. Până aici, nimic senzațional, dacă fata e majoră, aia e, plus că, cel mai probabil, e și regizat și fata e vreo mică actriță în căutare de caracter. Dar nu.

Deci cum, mă băieți? Cap de bendeac îi bagă mâna în sân unei femei, pe stradă, filmat după care se duce și reclamă la poliție că Vali și Centrul Filia au agresat sexual respectiva fată, pentru că au scris că ce a făcut cap de bendeac e o mizerie?

Efectiv n-ai cum, serios.

13 COMENTARII

  1. Asta stie unde este clavicula?

    1. Pei a studiat Clavicultura cu Cheloo

  2. suntem aproape.
    dreptate are cine plange mai mult, cine striga mai tare.

  3. Probabil că se va discuta și în Coaliție

    1. Dani Corban Patron pe Patreon

      Doar la CCR să n-ajungă, că-i prea bătrână dom’șoara ca să mai prindă finalul.

  4. O să ajungi la gazeta de perete că te-ai înhăitat cu misoginul misoginilor zoso.
    Și ești și irelevant.

  5. Cum era cliseul ala din fotbal: cea mai buna aparare este atacul? Cam asa si aici.

    1. Felicitari pentru acest succint comentariu:)))

  6. s-a bagat pe felia lu Buhnici

  7. Gaslighting de cea mai joasă speță.

  8. Dani Corban Patron pe Patreon

    Hai că a ieșit și a vorbit și fata. Zice că este majoră, ea i-a zis lui Bendeac să-i pună mâna, ăsta i-a făcut pe plac, nu a fost nimic sexual, niciun abuz, nicio hărțuire. Și dacă s-ar fi deranjat Filia, sugilia și alți bagători în seamă să o întrebe, le-ar fi zis să sugativeze în altă parte.
    Deci au dreptate și Bendeacul și fata să fie supi, planeta se poate învârti în continuare.

  9. wait, wait! deci o tipa +18 il invita pe Bendeac sa-i simta ritmul batailor inimii pe sub geaca, iar Bendeac ii molfaie cu degetele ambele tzatze during. si apoi confirma, ca un dorm ca asa e, cum zice dansa. bai, eu recunosc ca am trecut printr-o trauma similara acum ceva timp, cand trebuia sa confirm o umflatura periaanala, care putea fi ceva grav, medical vorbind, si am scapat cele doua degete alaturi. Asta ma face Bendeac?

ADAUGA COMENTARIU

Dacă ești la primele comentarii aici, nu încerca să faci pe deșteptul

  • Comentacii pesedisti nu sunt bineveniti
  • Nu incerca sa fii mai arogant decat mine, la mine in casa
  • Linkurile sunt foarte utile, daca nu sunt spam