punKreas: Spania (1-0) Franța drk: Spania (3-1) Franța Radu: Spania (2-2) Franța câștigă la penalty Șerban: Spania (2-1) Franța

punKreas: Anglia (1-1) Elveția Țările de Jos (2-1) Turcia drk: Anglia (1-1) Elveția Țările de Jos (2-1) Turcia Cetin: Anglia (1-0) Elveția Țările de Jos (2-0) Turcia Șerban: Anglia (3-1) Elveția Țările de Jos (2-3) Turcia

punKreas: Franța (0-0) Belgia Portugalia (2-1) Slovenia drk: Franța (2-2/ Prelungiri: 2-3) Belgia Portugalia (3-1) Slovenia AlexandruD: Franța (1-2) Belgia Portugalia (2-0) Slovenia Șerban: Franța (1-2) Belgia Portugalia (2-1) Slovenia

punKreas: Anglia (1-0) Slovacia Spania (3-1) Georgia AlexandruD: Anglia (2-1) Slovacia Spania (3-0) Georgia Panteruta: Anglia (0-1) Slovacia Spania (3-0) Georgia

drk: Elveția (0-2) Italia Germania (2-0) Danemarca AlexandruD: Elveția (1-0) Italia Germania (3-0) Danemarca punKreas: Elveția (1-1) Italia Germania (2-0) Danemarca Cetin: Elveția (0-0 / 5-4) Italia Germania (2-0) Danemarca Șerban: Elveția (0-1) Italia Germania (2-1) Danemarca

drk: Slovacia (0-2) România Ucraina (0-2) Belgia Cehia (0-2) Turcia Georgia (0-2) Portugalia Radu: Slovacia (1-1) România Ucraina (1-3) Belgia Cehia (2-2) Turcia Georgia (0-3) Portugalia Panteruța: Slovacia (2-3) România Ucraina (1-3) Belgia Cehia (0-1) Turcia Georgia (0-3) Portugalia AlexandruD: Slovacia (1-2) România Ucraina (1-1) Belgia Cehia (0-2) Turcia Georgia (0-2) Portugalia punKreas: […]

punKreas: Franța (2-0) Polonia Țările de Jos (2-1) Austria Danemarca (2-1) Serbia Anglia (1-0) Slovenia drk: Franța (2-0) Polonia Țările de Jos (2-1) Austria Danemarca (1-2) Serbia Anglia (3-1) Slovenia Șerban: Franța (1-1) Polonia Țările de Jos (1-2) Austria Danemarca (1-2) Serbia Anglia (3-1) Slovenia

Grupa B, azi. drk: Albania (1-3) Spania Croația (1-3) Italia punKreas: Albania (0-2) Spania Croația (0-1) Italia Șerban: Albania (0-2) Spania Croația (0-2) Italia

punKreas: Scoția (1 – 2) Ungaria Elveția (1 – 3) Germania Șerban: Scoția (0 – 1) Ungaria Elveția (1 – 1) Germania

punKreas: Georgia (1 – 3) Cehia Turcia (2 – 3) Portugalia Belgia (1 – 1) România drk: Georgia (1 – 1) Cehia Turcia (0 – 2) Portugalia Belgia (0 – 1) România Șerban: Georgia (1 – 2) Cehia Turcia (1 – 3) Portugalia Belgia (1 – 2) România M-am apucat de numărat și […]

Pun mai devreme azi, ca să aveți mai mult timp înainte de primul meci. PunKreas: Slovacia (2 – 2) Ucraina Polonia (1 – 1) Austria Olanda (1 – 1) Franța Drk & Șerban: Slovacia (0 – 2) Ucraina Polonia (1 – 1) Austria Olanda (1 – 3) Franța Poftim, i-am zis Olanda. Azi […]

drk: Slovenia (1 – 2) Serbia Danemarca (1 – 2) Anglia Spania (2 – 1) Italia punKreas: Slovenia (2 – 2) Serbia Danemarca (1 – 2) Anglia Spania (1 – 1) Italia Șerban: Slovenia (1 – 2) Serbia Danemarca (1 – 3) Anglia Spania (3 – 2) Italia Vineri număr cine și câte […]

punKreas: Croația (2 – 0) Albania Germania (3 – 1) Ungaria Scoția (1 – 1) Elveția AlexandruD: Croația (2 – 1) Albania Germania (3 – 0) Ungaria Scoția (0 – 2) Elveția drk: Croația (1 – 2) Albania Germania (2 – 1) Ungaria Scoția (1 – 1) Elveția Ce-a ieșit la zaruri: Croația […]

Am schimbat zarurile după succesul de ieri. punKreas: Turcia (3 – 1) Georgia Portugalia (1 – 0) Cehia drk: Turcia (3 – 1) Georgia Portugalia (3 – 1) Cehia AlexandruD (cu mențiunea că nu o să se întâmple așa): Turcia (2 – 0) Georgia Portugalia (2 – 1) Cehia Șerban: Turcia (1 – […]

Azi avem meci la 16:00. punKreas zice: Romania (1 – 1) Ucraina Belgia (2 – 0) Slovacia Austria (1 – 3) Franța Pronosticurile lui drk și AlexandruD: Romania (0 – 2) Ucraina Belgia (3 – 0) Slovacia Austria (0 – 4) Franța Pronosticurile mele: Romania (2 – 1) Ucraina Belgia (3 – 1) […]

Ca să facem meciurile mai interesante, mutăm Euro 2024 de pe Arhibet aici. Pronosticul lui drk: Polonia (2-2) Țările de Jos Slovenia (2-2) Danemarca Serbia (0-2) Anglia Pronosticul meu: Polonia (1-2) Țările de Jos Slovenia (2-2) Danemarca Serbia (1-4) Anglia Ziceți și voi, în ideea că voi număra cine și de câte […]