Nevoia de aglomerație
Am fost azi la pașapoarte, să văd când e program, unde e localizat exact, chestii de astea, pentru că tot mă plictiseam, de la prima oră, după ce am fost pe la tribunal.
Am văzut, am aflat, desigur, erau vreo 5 persoane mari și late înăuntru, sistem de bonuri de ordine, cu un megafon care anunță […]