IMG_3169

IMG_3166

Dacă v-a plăcut ce ați citit, dacă știți că am rămas din ce în ce mai puțini oameni verticali, avem și noi nevoie de voi.

Alte articole din arhiva de aur

15 comentarii Adaugă comentariu

  1. #1

    Faza cu preotii. Ma intreb cata minte da ai sa inventezi asa ceva. Eu am facut amandoua vaccinuri si nu am nici pe dracu. Da aia sarmanii nu se mai pot face cruce auzi. O sa ramana fara Audi si Mertane toti preotii daca e adevarat. Sa vezi jale pe ei. Mi se face mila unde donez ceva?

  2. Faza aia cu preotii nu ma mai surprinde deloc.Am la serviciu oameni cu pregatire superioara in biochimie, medicina, biologie care pun botu la asenenea chestii si bineinteles sunt mari religiosi ortodoxi si antivaccinisti pasionati.De multe ori imi vine sa le spun sa isi de-a foc la diplome si sa mearga sa traiasca in padure sau chilii.

  3. #3

    Videourile sunt doar sunet ? Sau e vreo eroare?

    • nu, e o eroare de iphone, nu stiu de ce mm sunt asa

    • #5

      Mere bine pe iphone

    • #6

      Si pe Android e doar sunetul

    • Nu e doar pe iphone, nu merge nici pe un laptop cu win10 si chrome.

    • nu, e bug pe iphone la upload, e ceva de la mine

    • #9

      Nu e o eroare, sunt encodate cu h.265 by default de iphone (HEVC) si Windows 10 nu are codec pentru asta. Merg cu VLC videourile.

    • #10

      kkt. si nu pot schimba asta cumva?

    • #11

      Click pe numele fisierului (ex. IMG_3169) – si functioneaza pe Win.

    • #12

      Pe chrome le descarca daca dau click pe numele fisierele. Le ruleaza apoi, dar fara sunet. O solutie pentur non-IT-isti?

    • #13

      nu stiu, ar fi utila si pentru mine o solutie.

    • #14

      Tu folosesti din iPhone optiunea aia de Transfer to PC? Daca da, vezi ca e acolo o optiune de Automatic in loc de Keep Originals – practic o sa le exporte in h.264 pentru compatibilitate.

    • #15

      ntz

Adaugă comentariu

Dacă ești la primele comentarii aici, nu încerca să faci pe deșteptul

  • Comentacii pesedisti nu sunt bineveniti
  • Nu incerca sa fii mai arogant decat mine, la mine in casa
  • Linkurile sunt foarte utile, daca nu sunt spam




This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.