Este, cred, al 3 lea sau al 4 lea an în care vă aduc aminte că Eurosport transmite toate turneele de snooker organizate de world snooker association și că, dacă aveți abonament la eurosport player, aveți acces la turnee încă din calificări sau, atunci când eurosport strică jocul la campionatul mondial, oprind transmisia finalei ca să dea o cursă stupidă de ciclism, puteți vedea finala pe internet. Iar dacă aveți un chromecast, o vedeți pe televizor, cum văd eu acum UK CHampionship, cu DIng la masă.

Partea frumoasă este că nu are comentariile în română și nu aud tâmpeniile alea de glume cu Ți-am dat ție locul aproape de masă, nu ți-l mai dau, dacă nu vezi ahahaha, am luat masa cu doamna Higgins ahahaha ce tari suntem carambol la bila albă, a nu, nu a făcut așa, ce greșeală, hopa, a fost bine, a avut mare noroc. bleah.
Abonamentul e 2.99 euro, nu e un cap de țară și chiar merită. Aștept cu interes cineva care să îmi vând un bulk de ăsta digital de câteva programe, care să includă și programele de desene și la revedere tv de la rds.
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe Patreon ->
NOU
Si va fi al 3-lea sau al 4-lea an cand iti vei aminti ca merge execrabil 🙂
NOU
well, acum am alt router:)))
NOU
keep us posted 🙂
NOU
Mergea bine inainte. Pentru tenis plateam cate o luna cand erau grand slam-uri. Erau singurii care le transmiteau pe toate. Aveau camere pe vreo 10 terenuri. Cred ca si la alte sporturi e la fel cand e un campionat sau ceva.
Vedeti sa sunt plati recurente. Dupa eveniment tre’ sa opriti subscriptia din cont.
NOU
Davaaaai ce televizor mare si frumooos, ptiiuuu!!!!!
NOU
Eurosport Player merge bine, problema mea este ca Eurosport 1 varianta in romana nu este HD nici pe player.Ai mai jos 2 printuri de sambata:
imgur.com/a/Tgk8f
NOU
Pai tu vrei sa vezi Premier League moca, in timp ce Sky da citeva miliarde pe an sa aiba transmisia si in Anglia costa zeci de lire abonamentul. Sa fii multumit si cu ce se vede la noi…
NOU
eu zic invers: iar nu pot sa vad mai mult din cursa ca imi transmit astia un meci stupid de la Burkina Faso Open :)) Hai Selby!!!!
NOU
Ai încercat telekomtv.ro? Alternativa la RDS..
NOU
nu prea sunt convins de serviciile romtelecom.
NOU
telekom.tv este tot ceva de genul eurosport player te abonezi cu 5 euro pe luna, fara contract, poti plati cu cardul sau sms si ai acces la programele lor Dolce 1 2 3 si 4.
NOU
pai si cu ce ma ajuta ca vad dolce? e ca si cum m-as abona la digisport 1,2,3 si 4. eventual si 5
NOU
Nu vezi doar Dolce. Ai o gramada de programe… Pentru copii ai Nickelodeon, Disney, Disney Jr, etc..
Plus Nat Geo, Discovery si multe altele.. unele dintre ele sunt si HD. Pe partea naspa e ca uneori nu reusesc sa ma loghez..nu se intampla foarte des, dar se intampla. Nu trebuie sa fii client Telekom pentru a putea folosi serviciul.
NOU
interesant. cercetam
NOU
am cercetat. cade. serviciul nu merge pe chrome, lol:))) deci nu pot folosi chromecast
NOU
Cade rar? Da, cade fix cand ai nevoie; daca e un meci de CL si intra mai multi, pica tot loginul si daca ai ghinionul sa se intample vinerea, nu exista serviciu de mentenanta pt w-e.Abia marti ai norocul sa repare ca deh, luni e zi de cafea, revenire dupa week-end.
Cu chromcast merge, dar sa dai cast la ecran si apoi pui de pe aplicatia de pe Android, dar nu e asa simplu. Abia au optimizat-o pt Marshmallow, mai trec 2 versiuni de Android pana o actualizeza si pt Nougat ( in mom asta crapa daca ai Android 7), iar pt versiunile anterioare se blocheaza la greu: kill app, restart, login, cauta canal, play..distractie a la telekom.
Asa ca ia-ti gandul de la comunistii de rahat de la Telekom daca folosesti streamingul.Pt posturile de la Discovery m-as muta, daca ar avea serviciile alea mai decente.
NOU
stiu eu un patron de editura care iti publica cartea, daca vrei:))
NOU
Ce fumeaza asta frate? Care-i faza cu el? Sunt un mindfuck continuu posturile lui…
NOU
Am văzut ceva oferte IPTV extrem de interesante inclusiv toate canalele românești + VOD, să mă documentez, playere, kodi etc etc…
NOU
Eu am văzut niște cutiuțe iptv, tot ce îți trece prin cap la 20 de dolari pe luna, sau o aplicatie pt Kodi cu tot ce au Romanii la 10 usd pe luna.
NOU
Am de aproape 1 lună acest vadlive.com cu 10 euro, cam tot ce au românii semnificativ și HD, merge brici dar mai sap…
NOU
Bai nene dar parca murise asta..
NOU
cand o termini, trimite-mi-o si o dau mai departe.
NOU
तत्त्वमसि
NOU
Freige e deuteragonistul subversiv de pe-aici, mind you
NOU
poate o să aibe cine știe ce “reacție” la cititul cărții înca nescrise. patronul ăla de editură ★
NOU
pai cum, sa nu-l mai aud pe ancuta? nooooo…
NOU
fix acum joaca trump vs wattana, fara sonorizarea lui ancuta. HEAVEN
NOU
Daca asa a zis Sorin Balena…
NOU
Coane, ţi-ai luat suta de mii de la Emag şi gata, ne laşi pierzaniei?! Nu mai pui articole, eşti chiabur acum, ce plta, au venit lingourile, au venit loganele, ifoanele, diamante, Fifa, SSD, oală, muie, lumeeee!
Păi nu e frumos aşa. Treci la muncă, bă, tătare! Ne laşi ca pe şocâţi să citim kkturi pe hotnews şi gsp şi ăla din Braşov şi Caricui şi Baciu şi plm.. la muncă bă!
Tu eşti ca Toşca ăla de la FCSB (avea dreptate ciobanul) – N-ai valoare, dar eşti ambiţios. Aşa e. Nu eşti vreun Hemingway, un Faulkner, Herta Müller sau Bob Dylan [ haha :))) ]. Dar compensezi prin suflet. Unde e sufletul de tătar? Ambalat la Cargus? Tu trebuie să scrii! Scrie, scrie, scrie, scrie! Eu citesc numai kkt de BF ultima săptămână. La muncă, bă!!
NOU
nu am citit-o pe herta muller, dar la ceilalti, nu te inseli. sunt mai bun decat ei
NOU
Posibil să ai dreptate. Când am făcut comparaţia, i-am ales pe unii apropiaţi valoric. Ideea rămâne – La muncă, băă! Muncă pentru noi, nu pentru tine.
NOU
sunt si eu obosit, sefu, a fost un an greu. imi iau o luna de sabatical:))
NOU
Da-i parola lu’ Freige, atunci!
NOU
Daca-i da parola lu’ Freige o sa aflam toate lucrurile esentiale, gen inceputurile universului, cum a aparut viata pe pamant si toate cele… Nu cred ca suntem pregatiti pentru asa ceva…
NOU
@Dart
“va ascund adevarul spre binele vostru”
NOU
www.vadlive.com
try it, 9.99 USD/luna ai si secs :))
i.imgur.com/vyi44Gr.jpg
NOU
Seems legit…
NOU
zice ca nu se mai primesc useri noi
NOU
acum cateva zile primeau, eu am 1 an la ei cont
NOU
Eu folosesc o aplicatie de android, se numeste Mobdro, are si suport Chromecast. Recomand
NOU
Singurul lucru care nu-l înțeleg este de ce ai cocoțat televizorul așa sus. Păzea de vreo entorsă la gât nu de alta.
NOU
E simplu, sa nu ajungă hoții la TV :))
In alta ordine de idei iți recomand Kodi, exista varianta Windows, Mac OS X, Raspberry, asa poți instala addon-urile Navi-X, plexus-streams sau Ultimate IPTV cu sute de posturi TV emise prin sopcast sau acestream.
Nu știi de la mine dar cauta Nuart TV, un fel de fashion tv erotic: www.youtube.com/watch?v=fAx8rJ8q1Z8
live: seetv.tv/vse-tv-online/nuart-tv-18#link=10903
NOU
Mein Kampf – version du Roumanie