Citeam genul ăsta de știre de mai jos, știre care, în principiu, e ceva foarte grav, e vorba de violul unui adolescent, chiar dacă mintea multora nu poate pricepe că e viol, ahahahaha, ce viol bă, că mă mai duc și mâine, nu e același lucru ca la femei etc.
Doar că formatarea asta o transformă într-un caraghioslâc de doi lei, cu sex marathon, devoted hubby and shit. Efectiv pare scrisă pentru organizația de Mormoni Sectorul 2, Filiala Cotârgași. Nu e așa că sunteți scârbiți de ce i s-a întâmplat acestui devotat cap de familie, tată sau viitor tată, stâlp de bază al societății.
Bine, știu că ce fac ăștia nu e jurnalism și e similar cu cancan, click și alte gunoaie care ocupă spațiul online și nu numai cu mizerii de astea, dar dacă iei sistul oricărui ziar din românia și citești, vei vedea, fără surpriză, că e un trend.
Obișnuiam să gândesc, mai demult, că atunci când se va epuiza pofta de prosteală de genul și când generațiile se vor maturiza, genul acesta de publishing va dispărea în ceață. Din păcate, m-am înselat grav. Prosteala asta a creat noi generații de tâmpiți, care nu mai au nici măcar spoiala aia de cultură a celor de dinainte.
Mulțumesc că ai citit postarea.
Poți să îmi susții eforturile cu o cafea pe Patreon ->



NOU
Adevaru e ca gadea are buze groase probabil de la supt intens. Mai sexi e fruntea aia ca de delfin. El si rihanna le incepe paru din crestet ca pana acolo e fruntea.