Stau și mă gândesc, in continuare, la toate modele de scenarita posibila care sa fi generat motivul pentru care Crin Antonescu, aceasta lalea sălbatică de bălegar a romaniei, a devenit candidatul numarul 1 al coaliției. Care este motivul sinistru din spate? De ce?

Efectiv puteau pune pe oricine, fie el Ciolacu sau pe ungure, Rareș Bogdan sau Hrebenciuc, nu conta, mesajul lor se adresează oilor care votează orice are ștampilă PSD.
Dar ei au ales sa reactiveze o fosila care e trasa pe dreapta de peste 10 ani. Care promite că va fi un președinte puternic, de parca noi nu tinem minte ce papagal penibil este.
Si mi-e teribil de teamă ca o sa aflam de ce doar cand va fi prea tarziu.

vm.tiktok.com/ZNeo6UMdo/

Intre timp, Călin Georgescu este, in continuare, legal, vinovat doar pentru ca a îndrăznit să candideze.

Daca va place ce scriem, daca va place cum scriem, daca stiti ca am ramas din ce in ce mai putini oameni verticali si cu coloana, puteti sustine munca noastra.

Pe scurt

Loading RSS Feed

10 comentarii Adaugă comentariu

  1. #1

    Antonescu-i pentru noi Klaus Iohannis 2 !

    3
  2. vm.tiktok.com/ZNeo6FDjD/
    Cum sa l votezi pe unu caruia ii zice paul stanescu “ridica te in picioare” ca el dormea pe el

    3
  3. #4

    Știe cineva de ce i se mai zice și Căcărău?

    Cele 2 versiuni de care auzisem, sunt:

    (1) Numele de familie schimbat din Căcărău în Antonescu.

    (2) Porecla din copilărie/tinerețe.

    Nu cred în ruptul capului explicația lui, cum că porecla este o invenție.

    1
    • #5

      cu crin inainte.. eu cred ca de la caca fonie vine porecla, unii doar au abuzat de ea, cred ca radu banciu l’a promovat asa ca pe el mi-l amintesc ca asa ii spunea mereu si era ceva o remarca gen “caine rau” doar ca caca, ceea ce oarecum e potrivit pt personaj, nu stiu daca remarca era facuta de banciu dar stiu sigur ca el l’a promovat cel mai mult in felu asta de kkrau..practic nu stiu daca exista vreo instanta in care sa fi pomenit de crin si nu ai de porecla asta

  4. #6

    “De ce?” Pentru că în ultimii 10 ani a stat pe cur și a băut banii nevestei – o desăvârșire a sinelui pentru majoritatea votanților.

    2
  5. #7

    Foaie verde de arțar, m-a făcut mama șomer

    1
    • #8

      am crezut ca samsar.. asta e, poate ai noroc la superbet.. ca la loto sigur nu o sa ai ca e companie de stat si statul doar fura.

      1
  6. #9

    Eu am toată considerația pentru unul are are coaiele sa ne spună ca n-a făcut nimic 10 ani. Limaxul de Ponta și sconcsul de Georgescu sa se bată pe ea, ca-n blowjob sandwich.

    1
  7. #10

    Atât s-a putut :)) Sa zica mersi daca scoate 10% la vot. Catedra aia blocata timp de 24 de ani il asteapta cu nerabdare.

    1

Adaugă comentariu

Dacă ești la primele comentarii aici, nu încerca să faci pe deșteptul

  • Comentacii pesedisti nu sunt bineveniti
  • Nu incerca sa fii mai arogant decat mine, la mine in casa
  • Linkurile sunt foarte utile, daca nu sunt spam




This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.