Am votat și noi, ca orice cetățean cu simț de răspundere și acum, cu legea în mână, nu pot să vă spun că Am Votat Cu Nicușor Dan, că ar fi o contravenție, că așa au decis ăia de la BEC, că nu ai voie să spui cu cine ai votat, dacă nu e un vot pentru PSD. Și eu nu am votat PSD, dar nici să vă spun că Am Votat Cu Nicușor Dan nu pot să o fac. Și nici nu aș putea să vă spun să Votați Poziția 11 Pe Buletinele De Vot. Așa că îi fac o dedicație de dragoste domnului Ciolacu, pe care îl iubesc foarte mult și aș vrea să îi dedic rândurili astea.

Daca va place ce scriem, daca va place cum scriem, daca stiti ca am ramas din ce in ce mai putini oameni verticali si cu coloana, puteti sustine munca noastra.

Pe scurt

Via OSINT RO
Loading RSS Feed

40 comentarii Adaugă comentariu

  1. #1

    Nu e adevărat, am auzit de la ceva psiholog de pe altă scară de blog, ceva de gen ăia plecați peste hotare cum ar fi Năvodari, votează numai pe Georgica.

    3
  2. #2

    Ce tare. Merg și eu acum tot la poziția 11 🙂

    7
  3. #3

    Datorită celor ca tine, Lenuța nu va intra în turul doi.

    Sper că ești mândru de ce ai făcut.

    32
    • #4

      Lenuța pare că a primit ordin să se autodetoneze, ceea ce a și executat cu precizie.

      22
    • #5

      Tzatza Leana a avut unicul meu vot in noiembrie. De atunci, a tinut-o in derapaje si mahalagisme. Nici eu nu pot sa spun ca votez cu Nicusor 😉

      Inlocuieste “datorita” cu “din cauza”, Dragose, ca sa sune indignarea mai bine. Leana nu pupa mai mult de 3-4%.

      21
    • #6

      “Sper că ești mândru de ce ai făcut”

      Pentru că noi suntem mândri!

      6
    • #7

      Tot poziția 11 și eu, iar cât despre Lasconi, de mâine încolo sper să nu mai auzim niciodată de ea. Ducă-se și dusă să rămână. A orbit-o iluzia puterii și-a făcut enorm de mult rău.

      11
    • #8

      daca nu facea cacatul ala cu pozele, azi avea minim un vot in plus. al meu.

    • #9

      Lenuta = turboțață

      7
    • #10

      Și din cauza celor ca tine vom de ales între Antonescu și Simion!

      5
    • #11

      @Flavius; Lenuța= turbato-țață

      1
  4. #12

    Georgescu tocmai a iesit la vot, de brat cu simion. E prima iesire impreuna. Simion a spus ca el a votat cu calin georgescu
    Alegeri anulate din nou ???!!!

    15
    • #13

      In sfarsit, dragostea a invins! Bravo George! Bravo Calin! Nu trebuie sa va ascundeti, e o lume libera!

      27
    • #14

      Fratii Tate ai politicii romanesti ne promit lapte, miere, executii pe stadioane.

      9
  5. #15

    Poze cu buletinul vrem…

    1
    • #16

      Buletinul lui Cetin e cioplit in piatra.

      5
    • #17

      asta s-a vrut asa, un fel de dovada, cum voia lumea dovezi ca refuzam promovare la pacanele?:))

    • #18

      Photoshop ratat! Pai n-ai bagat de seama ca scrie “2025 P.R.” in loc de “2025 B.C.”?
      Rusine, Dinu Patriciu, pixelu’ albastru!

      2
    • #19

      Se vede pixelul albastru

    • #20

      Unii-s veșnic cârcotași. În loc să apreciem faptul că are act modern, chiar dacă l-a schimbat că s-o fi săturat statul să plătească paleografi la fiecare interacțiune…

      1
    • #21

      Oamenii care tot timpul cârcotesc și fac glume despre vârstnici sunt foarte…nici nu știu cum să zic.

      1
    • #22

      răi?

  6. #23

    Și dacă iese cine nu ne-ai spus că ai votat.. îi iese din algoritm nebunia cu ”guvernul meu”?
    Că oricum ai intoarce parlamentul actual o treime e nefrecventabilă, o treime nedigerabilă iar restul sunt doar resturi după ziua discuțiilor lungi de mâine.

    5
  7. #24

    Având în vedere că Nicu e sugaciul pnl, care la rândul lor sunt sugacii psd, cred că muia ne-o vom lua noi indiferent cu cine votăm

    15
    • #25

      sa postezi un selfie post-coitum.

      3
    • #26

      Noroc cu tine ca ne salvezi, votând Georgica.

      1
  8. #27

    Și? Ați adăpat deja calul? 🙂
    Problema mea cu industria calului e că nu știu unde mai bag calul în apartamentul meu de 2 camere, unde deja sunt 3 persoane și un cățel. 🙂

    2
  9. #28

    si cum ar fi sa nu intre deloc tziganul ala borat in turul 2? 🙂

    stiu, suna frumos, dar imaginati-va o clipa!

    5
  10. #30

    WeekeND placut la toata lumea care voteaza pozitia 11!

    11
  11. #31

    Ce devreme s-a dus Crin la vot! Ma asteptam sa iasa din casa dupa 2-3. S-a chinuit degeaba, s-a sculat cu noaptea-n cap.
    Simion si Nicuşor sunt deja ïn finală, nu-i mai prinde nimeni, e jucată. Diaspora depăşeşte mult milionul, deci e gata, că doar nu s-au dus să voteze PSD-PNL-UDMR :)) matematicienii au votat Nicuşor, iar filologii cu Simion, 1 milion de voturi inseamna 10%. E jucată, Crine, mai bine dormeai şi tu ca omul până pe la 11-12

    7
  12. #32

    Am votat și eu, cu inima strânsă dar am votat. Haide cu dezamăgirea!

    2
  13. #33

    Eu zic ca Simion e simgura sansa zic eu sa nu mai fim slugi iar 30 ani. Vine cu CG schimba tara in Costobocia si suntem tari. Oricum el cu prostu de Cacarau intra in turu 2

    2
    • #34

      acum e Costobocia?

    • #35

      @Arhi

      Acum nu, dar asta tre sa faca un presedinte daca vine , asta as face eu. Schimbarea denumirii tarii. Denumirea Romania a fost pusa cam aiurea zic eu. si asta ne trage in jos. Referendum cum vreti sa se numeasca tara as face. a) Romania b) Costobocia c) Rocia sau d) Dacia.

      as face reforma valutara as bate moneda, si moneda nationala schimbata. Denumirea ,,leu” e o denumire la fel idioata , abuziva si nereprezentativa. leu e un animal. Nu poti sa zici la moneda nationala leu. suna aiurea, suna a nimic in substrat inconstient. in loc de leu as spune costoboc. costobogul. 5 costoboci, 10 costoboci, 50 de costoboci, 100 costoboci samd. Asta e fundamental moneda nationala. Si as introduce in constitutie sa nu renuntam niciodata la mobeda nationala. Adica sa inlocuiasca cu euro. Ca si asta a fost tot o manevra bolsevica pt a distruge identitatea tarilor respective, personalitatea tarilor respective. Cum sa distrugi tu francu francez, lira italiana, marca germana. fiecare tre sa aiba moneda cu personalitati din cultura si tara respectiva, tine de respect de sine de cultura. Sa circule si euro, dar in primul rand sa ai moneda ta nationala, tine de cultura respectiva.

      eu as fi bun sa ma ia consilier principal acum Simion cu CG daca castiga

      1
  14. #36

    Mă bucur că te-ai răzgîndit, mersi!

    1
  15. #37

    Am votat la Paris, frumos, oameni mulți în comisie, încă am trauma cu puie monta când am stat 10ore în ploaie și practic blocată in mulțime. Votat cu Nicușor, ca e mai aproape de valorile mele de onestitate și bune intenții. Duamna Lasconi n-a știut să se contenească, și-a pierdut nervii prea devreme. Sper sincer să facă terapie după toată povestea asta, din păcate nu toți suntem pregătiți psihic pt ascensiuni rapide.

    1
  16. #39

    Ham
    Ham votat
    Asa cum a indicat Domnu Presedinte Ales in videou’ anterior.

  17. #40

    lasand caterinca la o parte, cred ca azi e un moment important

    in cateva ore vom afla daca suntem:
    – la fel de cretini ca in 1990
    ori
    – muuuuult mai cretini de atat, extrem de cretini practic
    ori
    – gata pentru un nou inceput

    sincer nu-mi fac mari sperante, macar sa nu fim mai prosti ca natie decat am fost atatia ani

    2

Adaugă comentariu

Dacă ești la primele comentarii aici, nu încerca să faci pe deșteptul

  • Comentacii pesedisti nu sunt bineveniti
  • Nu incerca sa fii mai arogant decat mine, la mine in casa
  • Linkurile sunt foarte utile, daca nu sunt spam




This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.