Dacă tot a pornit centrala termică, un cântec vesel de seceriș să cântăm și să savurăm vremurile când în iunie era vară și mă întorceam deja din primul concediu în Grecia.

Daca va place ce scriem, daca va place cum scriem, daca stiti ca am ramas din ce in ce mai putini oameni verticali si cu coloana, puteti sustine munca noastra.

18 comentarii Adaugă comentariu

  1. #1
    NOU

    7 grade in Iunie, o zi innourat, alta ploaie in Cluj. Deja mi-e dor de zilele alea cand transpiri si daca misti mouse-ul.

  2. #2
    NOU

    Priveste partea buna a lucrurilor: in noiembrie te poti intoarce din ultimul concediu din an in Grecia

  3. #3
    NOU

    Prea îmbrăcate.

  4. #4
    NOU

    Nu vreau sa-ti stric visul estival, dar in continuare galeria de la un articol ajunge sa includa poze din articolele precedente. In cazul asta, ma delectam cu domnisoare cand brusc imi apare in fata tipul din Supernatural cu geaca lui de piele si imi strica feng-shui-ul 🙁

    • #5
      NOU

      It’s a feature not a bug.

    • #6
      NOU

      cand ajungi acolo, inchide galeria, e atat de simplu

    • #7
      NOU

      Da dar trauma ramane…

    • #8
      NOU

      Tot ceea ce trebuie să faci este să eviți să-ți dai drumul în momentul ăla și ești safe.

  5. Mama ei de vreme împuțită că îmi înghețară toate cele pe baltă. La 5 erau 12 grade. In iunie. In fucking iunie.

  6. #13
    NOU

    Atât de eficienți am fost in combaterea încălzirii globale…

  7. #14
    NOU

    Imi plac costumasele din pozele 11 si 12, imi vine sa-mi tricotez si eu un model cu under- si sideboob.

  8. #18
    NOU

    Fata aia din poza 15, unde o fi gasit ceapa aia asa mare, sigur se duce acasa sa faca o tocanita sau ceva!

Adaugă comentariu

Dacă ești la primele comentarii aici, nu încerca să faci pe deșteptul

  • Comentacii pesedisti nu sunt bineveniti
  • Nu incerca sa fii mai arogant decat mine, la mine in casa
  • Linkurile sunt foarte utile, daca nu sunt spam




This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.