Bine, a nu se înțelege că Nicușor ar fi pe vreun vârf de catarg, că și el e pe undeva, pe acolo. Bine, vaca de Voluntari nu va înțelege niciodată că gata, nu mai are acces la miliardele primăriei și se va face de rahat în continuare.
Gabriela Vrânceanu Pandele Firea Șicâțiormaififost e pe locul 3 din 2
Arhibet

NOU
Dragnea 82%?!
NOU
@Alex: E atât de greu să înțelegi o imagine? Incredibil!
NOU
Cu mustața aia cucerește multe babe
NOU
cred ca s-au jucat nitel in charts si gata studiul.
NOU
Vaca, nevaca, as iubi-o ❤️
NOU
E cu sârmă, boss…
NOU
@LuciAnus În gură? :))
NOU
Firea are tupeu nelimitat asa ca nu am pretentii de la ea. eu totusi sper ca nicusor dan sa aiba decenta si sa nu mai candideze pentru un alt mandat
NOU
ti e dor de PSD ?
NOU
Borfetul voluntar nu poate fi oprit decât cu o plăcuță în bot. Mamă pentru ce dau eu impozite!!!
NOU
La orice alegeri iese cine trebuie, nu cine este votat.
NOU
Radem si ne amuzam noi dar la cate pomeni a dat d na Sarma si ce acces are la alte pomeni la Ministerul Familiei si Pomenilor, La Tzoape de Volontaire are reale sanse sa revina la PMB. Nicusor Dan a reusit sa se faulteze printr-o profunda inabilitate de a comunica viziunea lui strategica pt oras sau de a lua niste masuri de bun simt pentru ingrijirea parcurilor si marilor bulevarde. Singurul lui merit e ca a echilibrat un buget al PMB care aproape a adus institutia in colaps financiar. Cu o sustinere puternica PNL si Ciucu are mai multe sanse decat Mucusor. Dar regina pomenilor e acolo.. la aspiratie. Because we re that stupid..
NOU
A comunica.PUNCT.
daaar “viziunea lui strategica” ??????
Bwhahahahahahaha
NOU
Firea a pierdut sprijinul PSD. Poate candida la urmatoarele alegeri doar independent sau pentru un alt partid. Stiu asta de la o persoana care i-a fost foarte apropiata in PMB si ultima campanie. Partidul trece printr-o reforma de imagine si momentan nu vrea sa o aduca pe tanti in prim-plan ca sa faca iar scandal si sa piarda intreg partidul votanti din Bucuresti. Oricat ar cotiza Pandele nu isi mai bate nimeni capul cu ea.
NOU
Cine drac ar mai vota cu obosita asta?
NOU
Mai, nu stiu ce sa zic, dar daca au ajuns cei mai multi romani sa aiba incredere in Ciolacu si Rafila, si mai ales in analfabetul de Ciuca care-i mai prost decat Dancila, chiar nu ma incalzeste cu nimic ca e Firea sub Nicusor.
Realitatea s-ar putea sa fie insa mai sumbra decat sondajul comandat de PSD.
George Simion ar putea fi chiar pe locul 1 sau 2 (dupa Geoana). Simion e pe locul 2 ca cel mai popular politician dupa Iohannis la numarul de followers pe Facebook.
Omu, din anonim care manca bataie de la jandarmi si lipea abtibilde cu Romania e Basarabia, acum 2 ani a ajuns in parlament cu 9%, bate la usile institutiilor, agreseaza politicienii PSD-PNL-USR fara ca politia sa-l aresteze, face bai de multime ca Basescu pe vremuri. Cica sanchi, nu candideaza la presedintie, dar are 1,2 milioane de followers.
Si mai nasol e ca asta-i mai inteligent ca Dragnea si nici nu are dosare, si pe langa asta, cam vrea sa ne schimbe stilul nostru de viata, sa ne faca mai crestini, mai patrioti, sa ne scoata si din UE sa nu mai emigram. Adica nu se vrea un Ceausescu 2 cum voia Vadim…nu-nu, Vadim era mai modern de felul lui.
Simion vrea sa ne intoarca la vremea haiducilor pe la 1800 cand traiau Tudor Vladimirescu si Avram Iancu.
Eu nu stiu ce credeti, dar viitorul tarii astea se anunta a fi auriu-cacaniu, mai ales cu criza asta energetica care o sa duca PSD-PNL-UDMR la vale.
Iar daca noi o sa ajungem sa votam cu alde Ciolacu si Geoana ca sa nu ajunga Simion si Sosoaca la putere, e clar ca n-am evoluat deloc in 20 ani. De fapt, cam cu 20 ani o sa ne intoarcem din iarna incolo.
NOU
Followerii pe Facebook sunt mai ieftini decat voturile, acolo se cumpara cateva milioane cu o mie-doua de parai.
O sa faca cam acelasi scor care l-a scos si data trecuta, sunt fostii votanti PRM/PUNR/Elodia
NOU
sper sa moara in chinuri plicusor si amiralu’ lu’ peste
in rest nu ma intereseaza, sa vina primar si foca de la circ